Careprost (Bimatoprost)

Careprost

Jako farmaceuta oferujemy naszym klientom możliwość zamawiania leku Careprost (Bimatoprost) online, bez recepty, bezpośrednio w domu. Zakładamy, że klient wie, jaka dawka jest potrzebna, jak stosować lek Careprost i jakie działania niepożądane mogą wystąpić, jeśli takie wystąpią. Jeśli tak nie jest, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem i omówienie możliwych konsekwencji. Ze swojej strony gwarantujemy jakość produktu Careprost, który jest sprzedawany przez naszą aptekę internetową. Potwierdzamy, że leczenie lekiem Bimatoprost nie spowoduje żadnego uszczerbku na zdrowiu, jeśli będzie stosowane zgodnie z zaleceniami lekarza i w odpowiedniej dawce.

Liczba Cena
1 €34.55
2 €64.49
3 €94.43
4 €124.37
5 €154.31
6 €184.25
7 €214.19
8 €244.13
9 €274.07
10 €304.01

Jak używać

Należy stosować lek Careprost (z pędzelkiem) 3ml 0,03% raz dziennie, najlepiej wieczorem lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Aby zastosować lek, należy najpierw umyć ręce, usunąć cienie kontaktowe i makijaż, nałożyć kroplę leku na aplikator i natychmiast nanieść lek przez skórę górnego brzegu powieki, a także na spodnią stronę rzęs, zaczynając od wewnętrznej do zewnętrznej części linii rzęs. Po nałożeniu leku należy usunąć nadmiar leku, który został nałożony poza brzeg powieki. Leku nie należy stosować na dolną powiekę. Może upłynąć co najmniej 2 miesiące, zanim będzie można zaobserwować pełne działanie leku. Lek należy stosować przez cały przepisany okres i nie należy przerywać jego stosowania, ponieważ może to prowadzić do wystąpienia działań niepożądanych w organizmie.

Skład chemiczny

Głównym związkiem chemicznym występującym w tym roztworze okulistycznym jest bimatoprost. Substancja ta należy do grupy analogów prostaglandyn. Ten związek chemiczny działa głównie w leczeniu choroby oczu zwanej jaskrą. Jednak później okazało się, że wzrost rzęs jest jednym z efektów ubocznych stosowania tego leku. Od tego czasu jest on stosowany głównie jako środek na porost rzęs.

Mechanizm roboczy

Serum do rzęs Bimatoprost è jest szczególnie znane z tego, że poprawia wzrost mieszków włosowych. Ten szczególny związek chemiczny jest głównym składnikiem serum Careprost Eyelash Serum i działa jako skuteczne rozwiązanie terapeutyczne poprawiające wzrost rzęs.

Efekty uboczne

Niektóre z częstych działań niepożądanych leku Careprost 3ml to zaczerwienienie oka, suchość oka, dyskomfort oka, zaczerwienienie powieki. Wyżej wymienione działania niepożądane ustępują po pewnym czasie. Jeśli jednak działania niepożądane utrzymują się lub nasilają, należy poinformować lekarza. Powyższa lista nie jest pełną listą działań niepożądanych, które mogą wystąpić. Mogą również wystąpić inne działania niepożądane.

Warunki przechowywania

Ten produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Temperatura w pomieszczeniu powinna być niższa niż 25 stopni Celsjusza. Należy pamiętać o wymianie wieczka buteleczki z kroplami do oczu po każdym użyciu, aby uniknąć zanieczyszczenia. Ten roztwór w buteleczce z kroplami do oczu należy wyrzucić w ciągu zaledwie czterech tygodni od otwarcia.

Czy ten konkretny produkt do wzrostu rzęs działa?

Tak, ten produkt przyniósł już pożądane rezultaty u wielu osób. Możesz również przeczytać opinie naszych klientów. Nasi klienci już podzielili się swoim szczęściem i zadowoleniem z doskonałych wyników, jakie osiągnęli po zastosowaniu tego produktu. Konsumenci mogą nam całkowicie zaufać, ponieważ wszystkie nasze referencje pochodzą od prawdziwych nabywców.

Czy można bezpiecznie stosować Bimatoprost?

Tak, ten produkt jest bezpieczny do stosowania jako produkt do wzrostu rzęs. Stosowanie tego produktu zostało zatwierdzone w 2001 roku do obniżania ciśnienia wewnątrzgałkowego u wszystkich osób cierpiących na jaskrę. Ale wszyscy ci pacjenci leczeni tym konkretnym roztworem okulistycznym uzyskali wzrost rzęs jako jeden z przeciwników stosowania tego produktu. Długotrwałe stosowanie i bezpieczeństwo tego szczególnego środka leczniczego zostało już potwierdzone przez medycynę na podstawie 32 badań klinicznych przeprowadzonych na ponad 5500 osobach cierpiących na jaskrę.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.