Pamelor (nortryptylina)

Pamelor w Polsce

Pamelor to nazwa handlowa nortryptyliny HCL, leku przeciwdepresyjnego stosowanego w leczeniu zaburzeń nastroju, takich jak depresja kliniczna. Lek Pamelor jest czasami stosowany w leczeniu moczenia u dzieci, zespołu przewlekłego zmęczenia i migren.

Lek Pamelor jest dostępny w postaci tabletek przeznaczonych do przyjmowania doustnego.

Substancją czynną leku Pamelor &egrave jest trójpierścieniowy lek przeciwdepresyjny o nazwie nortryptylina HCL. Nortryptylina może wpływać na równowagę neuroprzekaźników, takich jak serotonina i dopamina w mózgu, łagodząc w ten sposób objawy psychiatrycznych zaburzeń nastroju i depresji. Nortryptylina HCL jest szczególnie skuteczna w zwalczaniu depresji endogennej, która charakteryzuje się nieprawidłowym zachowaniem endogennych opioidów wytwarzanych przez organizm.

Nortryptylina HCL è jest czasami przepisywana w leczeniu enurezy u niemowląt, zaburzeń panicznych oraz, rzadko, zespołu przewlekłego zmęczenia i migren, jeśli inne leki nie działają.

Pamelor è przepisywany głównie pacjentom z depresją.

Gdzie można kupić Pamelor bez recepty?

W Nowej-Apteceè można kupić Pamelor 25 mg bez recepty. Jeśli cenisz swój czas, skorzystaj z naszych usług.

Nasze zalety:

 • Niska cena leku Pamelor
 • Pamelor bez recepty
 • Szybka wysyłka Pameloru za pobraniem
 • Niezawodne usługi, sprawdzone na przestrzeni lat

Cena leku w naszej aptece internetowej:

 • 60 tabletek – € 31,73
 • 90 tabletek – € 43,98
 • 120 tabletek – € 56,23
 • 180 tabletek – € 80,73
 • 270 tabletek – €117,48
 • 360 tabletek – € 154,23

Dostawa za pobraniem trwa od 2 do 8 dni. Twoje zamówienie zostanie wysłane w anonimowej paczce i tylko Ty będziesz znał jej zawartość. U nas można także kupić Paxil.

Bezpieczeństwo zakupów w naszej aptece jest gwarantowane przez bezpieczny protokół transmisji danych (SSL).

Informacje ogólne o Pamelor

Pamelor, znany również jako nortiptylina, należy do grupy silnych trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych. Lek zmienia substancje chemiczne w mózgu, które mogą być wyprowadzone z równowagi, i reguluje ich funkcjonowanie. W tym sensie Pamelor jest unikalnym lekiem, który leczy objawy depresji. Ponadto preparat ten jest często podawany pacjentom cierpiącym na inne schorzenia, które nie zostały wymienione w przewodniku po lekach.

Zalecenia dotyczące stosowania

Aby w stosunkowo krótkim czasie uzyskać pozytywne i bezpieczne rezultaty, należy przestrzegać wszystkich zaleceń i innych porad udzielonych przez lekarza. Lek należy przyjmować zgodnie z zaleceniami, bez żadnych modyfikacji i zmian. Nie należy zwiększać, zmniejszać ani podwajać zalecanej dawki leku, chyba że na polecenie lekarza. Nie należy nagle przerywać stosowania leku Pamelor, aby uniknąć nieprzyjemnych i kłopotliwych efektów odstawienia.

Należy kontynuować stosowanie leku nawet po ustąpieniu objawów. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy przejść pełny cykl leczenia.

W przypadku, gdy pacjent zapomniał przyjąć dawkę leku Nortiptyline, należy ją przyjąć, gdy sobie o tym przypomni lub pominąć. Nie należy jednak nigdy podwajać kolejnej zaplanowanej dawki. Nie należy łączyć przyjmowania leku Pamelor z alkoholem, grejpfrutem lub sokiem grejpfrutowym, jeśli nie chcemy, aby wystąpiły dodatkowe działania niepożądane.

Co się stanie w przypadku pominięcia dawki?

W przypadku pominięcia dawki należy przyjąć ją tak szybko, jak to możliwe. Jeśli zbliża się pora przyjęcia kolejnej dawki, należy przyjąć tylko tę dawkę. Nie należy przyjmować podwójnej lub dodatkowej dawki leku.

Efekty uboczne

Należy skontaktować się z lekarzem, jeśli objawy depresji nie ustępują lub lek wydaje się nie działać. W przypadku wystąpienia poważnych działań niepożądanych należy zwrócić się o pomoc lekarską. Inne zgłaszane poważne powikłania leku Pamelor to reakcje alergiczne, niewyraźne widzenie, drgawki, ból w klatce piersiowej, omamy, niepokój, pobudzenie, nieregularne bicie serca, utrata apetytu, nagła zmiana masy ciała, nudności, wymioty, biegunka, omdlenia itp.

Środki ostrożności i przeciwwskazania

Leku Pamelor nie należy podawać bez podstawowej recepty lub instrukcji. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat stosowania leku Nortiptyline, dawkowania, przeciwwskazań i innych ważnych punktów należy skonsultować się z lekarzem. Ponadto należy przekazać lekarzowi wszystkie informacje o stanie zdrowia i istniejących powikłaniach. Należy wspomnieć o problemach (jeśli występują), takich jak

 • zaburzenia pracy serca, nerek lub wątroby
 • zaburzenia rytmu serca, zawał serca lub drgawki w wywiadzie;
 • powikłania tarczycy;
 • cukrzyca każdego rodzaju;
 • różne rodzaje zaburzeń psychicznych;
 • problemy z oddawaniem moczu;
 • depresja maniakalna itp.

Mirtazapina bez recepty.

Interakcje leków

Sprawdź interakcje leku Pamelor przed połączeniem go z innymi lekami. Przed zastosowaniem leku z lekami nasennymi, zwiotczającymi mięśnie, lekami napadowymi, narkotycznymi lekami przeciwbólowymi i innymi lekami należy skonsultować się z lekarzem. Należy wcześniej poinformować lekarza o ostatnim leczeniu lekami przeciwdepresyjnymi z grupy SSRI, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia działań niepożądanych.

Przechowywanie leku

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przechowywać w temperaturze pokojowej od 15 do 30 stopni C (59 do 86 stopni F). Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Wyrzuć niewykorzystany lek po upływie terminu ważności.