Evista (Raloxifene)

Evista

Preparat Evista jest klasyfikowany jako agonista/antagonista estrogenów. Oznacza to, że w niektórych tkankach, takich jak kości i wątroba, działa jak estrogen, a w innych, np. w piersi, blokuje receptor estrogenowy. Leo Plouffe M.D. i jego zespół genialnych naukowców z firmy Eli Lilly and Company starannie opracowali lek Evista do zapobiegania i leczenia osteoporozy, a następnie do zapobiegania rakowi piersi.

Preparat Evista (chlorowodorek raloksyfenu, 60 mg) został zatwierdzony do stosowania w zapobieganiu osteoporozie u kobiet po menopauzie. Evista, pierwszy z klasy nowych leków zwanych selektywnymi modulatorami receptora estrogenowego (SERMs), który został dopuszczony przez FDA do obrotu w celu zapobiegania osteoporozie, był badany pod kątem jego selektywnej zdolności do działania jak estrogen w niektórych tkankach, ale nie w innych. W tym artykule znajdziesz wszystkie informacje na temat dawkowania, dawkowania, skutków ubocznych i środków ostrożności, które należy podjąć przed zakupem leku evista online i zażyciem go.

Evista 60 mg cena

Liczba tabletek Cena
30 €40.85
60 €64.32
90 €87.79
120 €111.26
180 €158.20
270 €228.62
360 €299.03

Wskazania

Specjaliści na ogół przepisują buy cheap evista w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia inwazyjnego raka piersi u kobiet po menopauzie należących do grupy wysokiego ryzyka.

Wpływ na zmniejszenie zachorowalności na raka wykazano w badaniu z udziałem kobiet po menopauzie z grupy wysokiego ryzyka zachorowania na raka piersi, w którym przewidywany czas trwania badania wynosił pięć lat, a mediana obserwacji 4,3 roku. Dwadzieścia siedem procent uczestników otrzymywało lek przez pięć lat. Przed zakupem leku evista online należy pamiętać, że długoterminowe skutki i zalecany czas trwania leczenia określa lekarz.

Wysokie ryzyko raka piersi è zdefiniowane przez co najmniej jedną biopsję piersi wykazującą raka zrazikowego in situ (LCIS) lub atypową hiperplazję, jedną lub więcej krewnych pierwszego stopnia z rakiem piersi lub 5-letnie przewidywane ryzyko oparte na zmodyfikowanym modelu Gail). Czynniki uwzględnione w zmodyfikowanym modelu Gail to: aktualny wiek, liczba krewnych pierwszego stopnia z rakiem piersi, liczba biopsji piersi, wiek menstruacji, nulliparność lub wiek pierwszego porodu. Narzędzie do oceny ryzyka dla modelu Gail è jest dostępne dla pracowników służby zdrowia. Obecnie żaden wynik kliniczny ani test nie pozwala z całą pewnością określić ryzyka zachorowania na raka piersi.

Dozowanie

W przypadku zakupu leku evista cheap w celu leczenia osteoporozy lub profilaktyki osteoporozy u kobiet po menopauzie, należy przyjmować 60 mg doustnie raz na dobę. Suplementacja wapnia i witaminy D w przypadku niewystarczającego spożycia.

U kobiet po menopauzie zaleca się 1500 mg/dobę wapnia i 400-800 jednostek międzynarodowych witaminy D.

Należy pamiętać, że nie ma wskazań do stosowania raloksyfenu u kobiet przed menopauzą; nie ustalono bezpieczeństwa stosowania i nie zaleca się jego stosowania. Chociaż raloksyfen przynosi korzyści w zmniejszaniu liczby złamań kręgów, generalnie nie powinien być rozważany jako terapia pierwszego rzutu, ponieważ raloksyfen nie zmniejsza liczby złamań biodra i złamań pozakręgowych i może być związany z poważnymi powikłaniami, w tym zakrzepowo-zatorowymi.

Jeśli chcesz kupić lek evista online w celu profilaktyki inwazyjnego raka piersi u kobiet po menopauzie z osteoporozą lub u kobiet po menopauzie z wysokim ryzykiem rozwoju choroby, przyjmuj 60 mg raz na dobę. Długotrwałe skutki i zalecany czas trwania leczenia określi lekarz.

Efekty uboczne

Do częstych działań niepożądanych raloksyfenu 60 mg należą:

 • Uderzenia gorąca,
 • Wzmożone pocenie się,
 • Bóle głowy,
 • Zawroty głowy,
 • Wrażenie wirowania,
 • Skurcze nóg lub ból nóg,
 • Ból stawów,
 • Nudności,
 • Wymioty,
 • bóle brzucha, lub
 • zatkany nos.