Augmentin

Augmentin

Augmentin jest lekiem składającym się z dwóch cząsteczek: amoksycyliny i kwasu klawulanowego. Amoksycylina jest antybiotykiem beta-laktamowym stosowanym w leczeniu niektórych zakażeń bakteryjnych, takich jak zapalenie zatok, oskrzeli, dróg moczowych, ucha, gardła itp. Jest to najczęściej przepisywany antybiotyk we Włoszech, ponieważ jest szczególnie łatwy do podawania dzieciom. Jest to najczęściej przepisywany antybiotyk w Polsce, ponieważ jest szczególnie łatwy do podawania dzieciom. Kwas klawulanowy jest inhibitorem beta-laktamazy i nigdy nie jest przepisywany samodzielnie. Stosowana w połączeniu z amoksycyliną przeciwdziała działaniu hamującemu beta-laktamazy na antybiotyk i w ten sposób zwiększa jego skuteczność.

Dove posso comprare Augmentin ad un prezzo basso?

E se scegliessi di accedere a una vasta gamma di farmaci scontati senza bisogno di prescrizione? E se tutte le cure di cui hai bisogno fossero disponibili in pochi clic, 24 ore su 24, 7 giorni su 7? Benvenuti nella nostra farmacia online dove i nostri team fanno del loro meglio per soddisfare le vostre aspettative. Qui troverete soluzioni di qualità da una catena di produzione efficiente, con processi di produzione e imballaggio controllati. La garanzia di una consegna attenta e veloce in Polonia.

Augmentin 1000 mg

Liczba tabletek Cena
10 €35.92
20 €56.17
30 €76.42
60 €137.17
90 €197.92
120 €258.68
180 €380.19
270 €562.44

Augmentin 625 mg

Liczba tabletek Cena
30 €58.52
60 €89.39
90 €120.26
120 €151.12
180 €212.86
270 €305.47

Augmentin 375 mg

Liczba tabletek Cena
30 €46.07
60 €68.51
90 €90.96
120 €113.41
180 €158.30
270 €225.64
360 €292.99

Zamów Augmentin bez recepty w ciągu kilku kliknięć

Nasza apteka internetowa oferuje szeroką gamę produktów. Nasz sklep internetowy oferuje różne dawki leku Augmentin (amoksycylina):

  • Augmentin 375mg (250mg amoksycyliny + 125mg kwasu klawulanowego)
  • Augmentin 625 mg (500 mg + 125 mg).
  • Augmentin 1000mg (875mg + 125mg).

Przydatne informacje o leku Augmentin

Augmentin może być podawany w różnych postaciach (wstrzyknięcie, tabletka, zawiesina proszku do picia…), a jego dawka różni się w zależności od rodzaju zakażenia. Lekarze zalecają kontynuowanie przyjmowania leku Augmentin przez kilka dni, nawet po ustąpieniu objawów. Lek Augmentin należy stosować tylko w razie konieczności, ponieważ częste stosowanie może przyczynić się do rozwoju bakterii opornych na antybiotyki, dlatego należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarza. Amoksycylina jest produkowana w wyniku hodowli grzybów z gatunku Penicillium chrysogenum oraz w drodze syntezy chemicznej. Antybiotyk przerywa przede wszystkim proces, w którym aminokwasy łączą się ze sobą, budując ścianę komórkową bakterii.

Jak skuteczny jest ten lek?

Augmentin è członek rodziny penicylin o rozszerzonym spektrum działania, który może pomóc pacjentom w zwalczaniu szerokiego zakresu zakażeń bakteryjnych. Amoksycylina przerywa proces wiązania peptydoglikanu, który jest częścią struktury wzmacniającej ścianę bakterii. Dodatek kwasu klawulanowego działa ochronnie na amoksycylinę, zabezpieczając ją przed niektórymi bakteriami. Augmentin è jest wskazany w leczeniu zakażeń, takich jak paciorkowiec, zapalenie pęcherza moczowego, ostre zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli itp. Jest to jeden z najczęściej stosowanych antybiotyków i wiadomo, że jest skuteczny, ale może przyczyniać się do oporności na antybiotyki. Dlatego zaleca się stosowanie go tylko w przypadku potwierdzonego zakażenia bakteryjnego. Augmentin nie jest bardzo skuteczny w zwalczaniu zakażeń dróg moczowych wywołanych przez bakterie E. coli.

Dawkowanie

Lek Augmentin jest dostępny w postaci tabletek. Lekarze zachęcają do połykania całej tabletki popijając szklanką wody, podczas posiłków. Preparat należy przyjmować równomiernie w ciągu dnia, zachowując czterogodzinną przerwę między kolejnymi dawkami.

Lek ten jest zwykle wstrzykiwany dożylnie. Płyn do wstrzykiwań przygotowuje się przez zmieszanie proszku z saszetki z rozpuszczalnikiem. Jeśli roztwór jest lekko zabarwiony, jest to normalne!

Uwaga: Należy unikać przedłużania kuracji powyżej dwóch tygodni. W przypadku utrzymywania się objawów należy skonsultować się z lekarzem specjalistą, który ponownie rozważy czas trwania leczenia.

Dawkowanie jest ściśle indywidualne. Różni się ona w zależności od stopnia zaawansowania choroby, wieku, masy ciała i stanu nerek. Należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarza.

U dorosłych i dzieci o masie ciała 40 kg lub większej zwykle stosowana dawka to dwie tabletki 500/125 mg, powtarzane trzy razy na dobę. Należy pamiętać, że dawkę można zmniejszyć do dwóch tabletek, dwa razy dziennie, tj. 2 g. W przypadku cięższego leczenia lekarz może zalecić zakup opakowań po 875/125 (1000) mg.

U dzieci ważących mniej niż 40 kg zaleca się stosowanie zawiesiny napoju (syropu) lub saszetek. Zalecane są mniejsze dawki 250/125 mg. Stosowanie tabletek należy skonsultować z lekarzem.

U osób z zaburzeniami czynności nerek i wątroby pomocna może być modyfikacja dawki. W przypadku chorób wątroby zalecane są badania krwi w celu sprawdzenia, czy wątroba funkcjonuje.

Wreszcie, lek Augmentin powinien być przepisywany w okresie ciąży wyłącznie po konsultacji z pracownikiem służby zdrowia. Jeśli pacjentka zajdzie w ciążę podczas stosowania leku Augmentin, powinna skontaktować się bezpośrednio z lekarzem, który może doradzić, czy konieczne jest kontynuowanie leczenia.

Cefadroxil online w aptekach.

Jak stosuje się lek?

W przypadku leków generycznych Augmentin 500mg, 1000mg, è należy pamiętać, że są one przeznaczone dla mężczyzn i kobiet. W zależności od postaci (saszetka, tabletka, roztwór do wstrzykiwań, syrop itp.), lek ten może być przyjmowany przez dzieci lub dorosłych. Samodzielne leczenie nie jest jednak zalecane. Nie należy podejmować żadnych decyzji i należy skonsultować się ze specjalistami (zwłaszcza w przypadku stosowania w pediatrii).

Ten produkt leczy różne choroby. Augmentin 250 mg może na przykład hamować umiarkowane lub nierozwinięte zapalenie ucha, zakażenia dróg oddechowych lub zakażenia dróg moczowych u dzieci.

W dawce 500 mg leki te leczą poważne bakteryjne zapalenie zatok, atak bronchopneumopatii, odmiedniczkowe zapalenie nerek, bolesne zapalenie ucha, odmiedniczkowe zapalenie płuc, zapalenie pęcherza moczowego, zakażenie kości… Krótko mówiąc, leki te są bezsprzecznie i ogromnie skuteczne.

Augmentin 875 mg è jest przepisywany w celu wyeliminowania zakażenia ucha środkowego i zatok lub w celu leczenia i udrożnienia dróg oddechowych (ciężkie przypadki), a także w przypadku ukąszeń zwierząt, zakażeń chlamydiami lub zapalenia kości i szpiku kostnego.

Tabletki można przyjmować 2 lub 3 razy dziennie. Czas trwania leczenia można wydłużyć do 5-7 dni, zgodnie z zaleceniami pracownika służby zdrowia. Ponieważ jest on dostępny w różnych dawkach, należy pamiętać, że stosowanie leku Augmentin może wymagać kilku wizyt u lekarza w celu weryfikacji.

Czy działa na zwierzęta? Lekarze weterynarii przepisują antybiotyki także psom (niezależnie od rasy).

Czy po zastosowaniu Augmentin mogą wystąpić działania niepożądane?

W szczególności Augmentin è antybiotyk, który è został udowodniony przez wiele laboratoriów, że jest skuteczny bez recepty. Nie będziemy Cię okłamywać, Augmentin rzadko może powodować działania niepożądane. Mogą one objawiać się w różny sposób, np. gorączką podobną do anginy, bólem stawów, obrzękiem węzłów chłonnych pod pachami, na szyi (podobnie jak w zapaleniu oskrzeli) lub czasem w pachwinach. Rzadziej może wystąpić niewielki obrzęk części twarzy. Czy zdarzyło się to Tobie? Leczenie należy natychmiast przerwać i skierować pacjenta do lekarza.

Można też wymienić inne sytuacje:

  • Wodniste stolce (biegunka), wymioty, mdłości i zmęczenie
  • grzybica jamy ustnej lub narządów płciowych
  • Krostki lub plamki na skórze (alergia i swędzenie)

Przypadki te zostały zidentyfikowane w laboratorium. Chociaż przypadki te są rzadkie, należy monitorować swój stan i w razie potrzeby skonsultować się z lekarzem. Należy zachować ostrożność, lek ten i alkohol nie mieszają się dobrze. Należy więc unikać mieszania tych leków (nie jest to bezwzględne przeciwwskazanie) oraz unikać tych leków w ciąży. Krótko mówiąc, jeśli jesteś w ciąży, zapomnij o leku Augmentin.