Zestril (Lisinopril)

Zestril

Zestril należy do klasy leków zwanych inhibitorami SUPER. Blokuje przekształcanie angiotensyny I w angiotensynę II, obniża opór tętniczy i zwiększa pojemność żylną, zwiększa rzut serca i obniża opór wewnątrznaczyniowy. Jest on stosowany w leczeniu zastoinowej niewydolności serca, nadciśnienia tętniczego oraz w celu poprawy przeżywalności po zawale serca.

Gdzie w Polsce można kupić Zestril w niskiej cenie?

Szukasz gdzie można znaleźć Zestril tanio? Masz szczęście, ponieważ nasza apteka internetowa sprzedaje ten lek na polskim rynku już od ponad 8 lat!

Możesz kupić Zestril 20mg, 10mg i 5mg w przystępnej cenie: od €27.00 do €174.14.

Leki dostarczane są na terenie całej Polski w dogodny dla Ciebie sposób.

Wskazówki

Eksperci zalecają, aby kupować tani lisinopril tylko z przepisu lekarza. Jest dostępny w postaci tabletek i roztworów doustnych.

Lisinopril tabletki doustne è dostępny jako lek markowy Prinivil i tańszy lek generyczny zestril. Leki generyczne są zwykle tańsze. W niektórych przypadkach mogą one nie być dostępne we wszystkich dawkach. Ten produkt jest stosowany w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi i niewydolności serca. Może być również przepisywany buy cheap lisinopril i stosowany w celu zwiększenia szans na przeżycie po zawale serca.

Ten lek może być stosowany jako część terapii skojarzonej. Oznacza to, że może być konieczne stosowanie go z innymi lekami pod ścisłą kontrolą lekarza.

Zestril należy do klasy leków zwanych inhibitorami konwertazy angiotensyny. Klasa leków to grupa leków, które działają w ten sam sposób. Mają one podobną strukturę chemiczną i są często stosowane w leczeniu podobnych schorzeń.

Dawkowanie

Oprócz stosowania leku w powyższych terapiach, leczenie wysokiego ciśnienia krwi może obejmować kontrolę masy ciała i zmianę diety, szczególnie w przypadku pokarmów o dużej zawartości soli. Przed rozpoczęciem przyjmowania leku lekarz powinien poinformować pacjenta, co jest dla niego najważniejsze. Przed zmianą diety należy porozmawiać z lekarzem.

Wielu pacjentów z wysokim ciśnieniem krwi nie zauważa żadnych oznak problemu. W rzeczywistości wiele osób może czuć się normalnie. Bardzo ważne jest, aby przyjmować leki dokładnie według zaleceń i przestrzegać terminów wizyt u lekarza, nawet jeśli pacjent czuje się dobrze.

Pamiętaj, że ten lek nie leczy ciśnienia krwi, ale pomaga je kontrolować. Dlatego należy kontynuować kupowanie taniego lisinoprilu i przyjmowanie go zgodnie z zaleceniami, jeśli chce się obniżyć ciśnienie krwi i utrzymać je na niskim poziomie. Należy również pamiętać, że jeśli nadciśnienie nie jest leczone, może powodować poważne problemy, takie jak niewydolność serca, choroby naczyń krwionośnych, udar mózgu lub choroby nerek.

Odmierz prawidłowo płyn doustny, używając łyżki pomiarowej dołączonej do opakowania. Po każdym użyciu opłucz miarkę wodą.

Jak przyjmować

Lisinopril ma postać tabletek przyjmowanych doustnie. Jest on dostępny w różnych dawkach, od 2,5 mg do 40 mg. Preparat należy przyjmować 1 raz dziennie, mniej więcej o tej samej porze każdego dnia.

Na początku lekarz prawdopodobnie przepisze małą dawkę leku, a następnie będzie ją stopniowo zwiększał. Dla osób z wysokim ciśnieniem krwi typowa dawka wynosi od 20 do 40 mg na dobę.

W leczeniu niewydolności serca skuteczna dawka leku wynosi od 5 do 40 mg na dobę.

W przypadku osób, które przebyły zawał serca, pierwsza dawka wynosi 5 mg. Po 24 godzinach należy przyjąć kolejną dawkę 5 mg. Po 48 godzinach należy przyjmować 10 mg dziennie przez sześć tygodni.

U dzieci zazwyczaj stosowana dawka początkowa wynosi maksymalnie 5 mg na dobę.

Efekty uboczne

Lisinopril tabletki doustne nie powoduje senności. Może jednak powodować niskie ciśnienie krwi. Może to powodować uczucie osłabienia lub zawroty głowy. Nie należy prowadzić pojazdów ani wykonywać innych czynności, które wymagają czujności, dopóki nie poznasz działania tego leku.

Częste działania niepożądane, które mogą wystąpić, to

  • Bóle głowy
  • Zawroty głowy
  • Uporczywy kaszel
  • Niskie ciśnienie krwi
  • Ból w klatce piersiowej.

Jeśli efekty te są łagodne, mogą ustąpić po kilku dniach lub tygodniach. Jeśli objawy są poważniejsze lub nie ustępują, należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Środki ostrożności

Nie kupuj lisinoprilu online i nie stosuj go, jeśli jesteś uczulony na substancję czynną lub na jakikolwiek inny inhibitor ACE.

Aby upewnić się, że przyjmowanie tego produktu jest bezpieczne dla pacjenta, należy porozmawiać z lekarzem, jeśli u pacjenta występuje którykolwiek z tych stanów:

  • Choroby nerek (lub jeśli pacjent jest dializowany);
  • Choroby wątroby;
  • Choroby serca lub zastoinowa niewydolność serca;
  • cukrzyca; lub
  • Choroby tkanki łącznej, takie jak zespół Marfana, zespół Sjogrena, toczeń, twardzina lub reumatoidalne zapalenie stawów.