Ditropan

Ditropan

Substancją czynną w leku Ditropan jest oksybutynina, lek, który rozluźnia mięśnie pęcherza moczowego i pozwala ścianie pęcherza kurczyć się w mniejszym stopniu. W związku z tym pęcherz zatrzymuje więcej moczu, a nie występuje parcie na mocz.

Gdzie w Polsce można kupić Ditropan 5 mg w niskiej cenie?

Jeśli chcesz kupić Ditropan bez recepty, è można skorzystać z naszego serwisu. Gwarantujemy bezpieczny zakup i anonimową dostawę za pobraniem na terenie Polski.

Sprawdź ceny na naszej stronie internetowej:

Ditropan 5 mg

Liczba tabletek Cena
30 €145.72
60 €211.95
90 €278.19
120 €344.42
180 €476.89
270 €675.60
360 €874.30

Ditropan 2.5 mg

Liczba tabletek Cena
60 €241.08
90 €284.96
120 €328.83
180 €416.59
270 €548.22
360 €679.85

Co to jest Ditropan?

Substancją czynną leku Ditropan &egrave jest oksybutynina, lek, który rozluźnia mięśnie pęcherza moczowego i pozwala ścianie pęcherza kurczyć się w mniejszym stopniu. W związku z tym pęcherz zatrzymuje więcej moczu, a nie występuje parcie na mocz.

Do czego jest używany?

Ditropan è jest przepisywany w przypadku problemów spowodowanych nadczynnością pęcherza moczowego, takich jak nietrzymanie moczu i moczenie nocne. Nietrzymanie moczu lub nietrzymanie moczu z parcia jest wynikiem nadczynności pęcherza, w której pacjent ma częstą potrzebę oddawania moczu, kiedy pęcherz nie jest jeszcze pełny. Czasami pacjent może również nie być w stanie utrzymać moczu. Ditropan zmniejsza parcie na mocz i łagodzi nietrzymanie moczu.

Jak stosuje się lek Ditropan?

Jedną tabletkę leku Ditropan należy popić wodą, najlepiej podczas posiłku lub bezpośrednio po nim. Ditropan działa w przypadku niektórych rodzajów nietrzymania moczu. Po czterech tygodniach leczenia pacjent otrzyma potwierdzenie, że objawy nietrzymania moczu zmniejszyły się lub nie. Należy kontynuować przyjmowanie leku Ditropan zgodnie z zaleceniami lekarza i poinformować lekarza, jeśli po czterech tygodniach nie nastąpi poprawa.

Dawkowanie

Lek Ditropan jest dostępny w dawkach 2,5 i 5 mg na tabletkę. Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, zazwyczaj stosowana dawka początkowa w przypadku nietrzymania moczu i moczu jest następująca:

Efekty uboczne

Podczas stosowania leku Ditropan mogą wystąpić działania niepożądane, takie jak

  • Suchość w ustach
  • Zawroty głowy, senność, niewyraźne widzenie
  • Zaburzenia żołądkowo-jelitowe, takie jak ból brzucha i zaparcia

Inne działania niepożądane, ostrzeżenia i przeciwwskazania — patrz ulotka dołączona do opakowania.

Ciąża/alkohol

Niewiele jest informacji na temat wpływu tego leku na dziecko lub ciążę. Jeśli pacjentka jest w ciąży, planuje zajść w ciążę lub karmi dziecko piersią, powinna stosować lek Ditropan wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Ten lek może powodować zawroty głowy, senność lub niewyraźne widzenie. Nie należy prowadzić samochodu po zażyciu leku. Alkohol może nasilać działania niepożądane, takie jak zawroty głowy. Umiarkowanie lub zaprzestanie picia napojów alkoholowych podczas przyjmowania tego leku.