Desyrel (Trazodone)

Desyrel

Desyrel został zatwierdzony jako niezawodny i silny lek poprawiający objawy depresji i zaburzeń lękowych. Aktywny składnik leku, chlorowodorek trazodonu, wpływa na substancje chemiczne w mózgu, zwiększając ilość serotoniny, dzięki czemu poprawia nastrój, zmniejsza napięcie, senność, depresję, ból i lęk. Ponadto lek może być podawany w celu poprawy innych zaburzeń, niewymienionych w przewodniku bezpieczeństwa. Przed zastosowaniem leku Desyrel niezgodnie z zaleceniami należy skonsultować się z lekarzem.

Jak można otrzymać Desyrel bez recepty w Polsce?

Zakup Desyrel online è najprostszy sposób, aby uzyskać lek bez recepty lekarza. Nie potrzebujemy od Ciebie recepty, ponieważ jesteśmy pewni, że wiesz, dlaczego potrzebujesz tego leku.

Ponadto, jeśli klienci naszej apteki internetowej mają jakiekolwiek pytania, nasz kompetentny zespół obsługi klienta z przyjemnością udzieli na nie odpowiedzi!

W Nowej-Aptece można znaleźć Desyrel 100 mg w niskiej cenie:

  • 30 tabletek – € 27,35
  • 60 tabletek – € 39,19
  • 90 tabletek – € 51,02
  • 120 tabletek – € 62,86
  • 180 tabletek – € 86,53
  • 270 tabletek – €122,04
  • 360 tabletek – €157,55

W przypadku zakupu produktu u naszych konkurentów koszt będzie wyższy o co najmniej 10%.

Jeśli zdecydujesz się na zakup leku Desyrel w zwykłej aptece, jego koszt będzie o 25-40% wyższy. Potrzebna będzie również recepta.

Ważne informacje o leku Desyrel

Może poprawić nastrój, apetyt i poziom energii, a także zmniejszyć niepokój i bezsenność związane z depresją. Trazodon działa poprzez pomoc w przywróceniu równowagi pewnej naturalnej substancji chemicznej (serotoniny) w mózgu.

Jak go używać

Ten lek należy przyjmować doustnie, zwykle raz lub dwa razy dziennie po posiłku lub przekąsce lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Jeśli senność jest problemem, a pacjent przyjmuje 1 dawkę na dobę, powinien przyjmować ją przed snem. Jeśli pacjent przyjmuje 2 dawki dziennie, pomocne może być przyjęcie jednej dawki na dobranoc. Należy dokładnie przestrzegać zaleceń lekarza.

Dawkowanie jest uzależnione od stanu zdrowia pacjenta i jego reakcji na leczenie. Aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, lekarz może rozpocząć stosowanie leku od małej dawki i stopniowo ją zwiększać.

Po pominięciu dawki leku Desyrel należy przyjąć ją tak szybko, jak to możliwe. Należy ją jednak pominąć, jeśli następna dawka musi być podana wkrótce. Należy unikać przyjmowania dwóch dawek jednocześnie, ponieważ może to wywołać dodatkowe objawy i niepożądane reakcje.

Środki ostrożności i przeciwwskazania

Ponieważ lek Desyrel ma poważny wpływ na substancje chemiczne w mózgu, ważne jest przestrzeganie wszystkich zaleceń dotyczących bezpieczeństwa i środków ostrożności w celu poprawy stanu bez szkody dla innych funkcji organizmu. Lek jest przeciwwskazany u pacjentów uczulonych na jego składniki czynne lub podobne środki lecznicze. Nie należy również rozpoczynać stosowania leku, jeśli w ostatnim czasie wystąpił zawał serca, udar lub zastoinowa niewydolność serca. Osoby, które stosowały inhibitory MAO, powinny rozpocząć przyjmowanie leku Desyrel nie wcześniej niż po upływie 14 dni.

Niektóre inne stany chorobowe mogą wchodzić w interakcje z lekiem Desyrel, powodując niebezpieczne działania niepożądane. Należy przekazać pracownikowi służby zdrowia szczegółowe informacje na temat innych występujących u pacjenta chorób, zwłaszcza alergii na żywność, leki i inne składniki, poważnych schorzeń nerek lub wątroby, ciąży i karmienia piersią, choroby dwubiegunowej lub jej historii, zaburzeń psychicznych lub psychologicznych, niskiego poziomu sodu, nieregularnego rytmu serca, myśli lub zachowań samobójczych, zaburzeń komórek krwi, szpiczaka, problemów z sercem i innych.

Interakcje leków

Desyrel może również wchodzić w interakcje z niektórymi lekami wydawanymi na receptę i lekami generycznymi, witaminami, produktami ziołowymi i suplementami.

Należy unikać łączenia leku przeciwdepresyjnego z wieloma innymi lekami, takimi jak inne leki na depresję, leki przeciwzakrzepowe, leki przeciwpsychotyczne, inhibitory MAO, NLPZ, SSRI, SNRI, antybiotyki, leki przeciwmalaryczne, leki nasercowe, leki przeciwnowotworowe, leki przeciwgrzybicze, tabletki nawadniające, leki stosowane w leczeniu HIV/AIDS i inne. Należy poinformować lekarza o wszystkich tych i innych przyjmowanych lekach, aby uniknąć powikłań.

Efekty uboczne

Nadużywanie i zbyt częste stosowanie leku Desyrel może wywołać nieprzyjemne i szkodliwe działania niepożądane. Należy zwrócić się o pomoc lekarską w nagłych wypadkach, jeśli po zastosowaniu leku wystąpiły ciężkie reakcje alergiczne. Należy skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpiły jakiekolwiek inne poważne powikłania, w tym senność, zawroty głowy, dławica piersiowa, nieregularne bicie serca, zaburzenia koordynacji, zaburzenia erekcji, problemy z sercem, zaburzenia czynności nerek lub wątroby itp.