Cefadroxil

Cefadroxil

Cefadroksyl zwalcza bakterie w organizmie. Cefadroksyl jest stosowany w leczeniu wielu rodzajów zakażeń bakteryjnych, takich jak zapalenie oskrzeli, zapalenie migdałków, zakażenia ucha, zakażenia skóry i zakażenia dróg moczowych.

Na naszej stronie internetowej możesz kupić antybiotyk Cefadroxil w niskiej cenie bez recepty. Szybka dostawa do Polski i gwarancja 100% anonimowości!

Zastosowanie

Cefadroxil è stosowany w leczeniu, kontroli, zapobieganiu i poprawie następujących chorób, stanów i objawów:

 • Zakażenie nerek
 • Zakażenia bakteryjne
 • Zakażenia płuc lub dróg oddechowych
 • Zakażenia pęcherza moczowego
 • Zakażenia skóry i tkanek miękkich
 • Zapalenie migdałków

Mechanizm działania i farmakologia

Lek Cefadroxil poprawia stan pacjenta, pełniąc następujące funkcje:

Przerwanie tworzenia ściany komórkowej bakterii.

Jaka jest zalecana dawka leku Cefadroxil?

Dawka leku Cefadroxil przepisywana każdemu pacjentowi jest różna. Zawsze należy postępować zgodnie z zaleceniami lekarza i/lub wskazówkami na etykiecie leku przepisanego na receptę.

Lek Cefadroxil można przyjmować z jedzeniem lub bez jedzenia.

Co się stanie w przypadku pominięcia dawki?

Jeśli lekarz zalecił lub nakazał regularne przyjmowanie leku Cefadroxil, a pacjent pominął dawkę tego leku, należy ją przyjąć tak szybko, jak tylko sobie o tym przypomni. Jeśli jednak zbliża się pora przyjęcia kolejnej dawki, należy pominąć opuszczoną dawkę i powrócić do regularnego schematu dawkowania. Nie należy podwajać dawek, chyba że wskazano inaczej.

Co się dzieje w przypadku przedawkowania?

Każdy lek przyjmowany w nadmiarze może mieć poważne konsekwencje. W przypadku podejrzenia przedawkowania leku Cefadroxil należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Efekty uboczne

Poniżej znajduje się lista możliwych działań niepożądanych, które mogą wystąpić w lekach zawierających Cefadroxil. Nie jest to pełna lista. Te działania niepożądane są możliwe, ale nie zawsze występują. Niektóre z tych działań niepożądanych mogą być rzadkie, ale poważne. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z poniższych działań niepożądanych, zwłaszcza jeśli nie ustępują, należy skonsultować się z lekarzem.

 • Ból lub sztywność kości
 • Mięśnie
 • Niestrawność
 • Wysypka
 • Nudności
 • Problemy z nerkami

Jakie inne leki mogą wchodzić w interakcje z lekiem Cefadroxil?

Probenecid

Flagyl online pharmacy.

Można zauważyć, że leki inne niż wymienione powyżej mogą również wchodzić w interakcje z lekiem Cefadroxil.

Zazwyczaj interakcje lekowe występują, gdy è jest przyjmowany z innym lekiem lub pokarmem. Przed zastosowaniem leku na określone schorzenie, należy poinformować pracownika służby zdrowia o przyjmowaniu innych leków, w tym leków wydawanych bez recepty, leków, które mogą nasilać działanie leku Cefadroxil oraz suplementów diety, takich jak witaminy, minerały i suplementy ziołowe, aby lekarz mógł ostrzec pacjenta o możliwych interakcjach lekowych.

Cefadroksyl może wchodzić w interakcje z innymi antybiotykami i tabletkami antykoncepcyjnymi.