Bactrim

Bactrim

Substancjami czynnymi leku Bactrim forte są sulfametoksazol i trimetoprim. Jako członek klasy pestycydów systemicznych jest korzystnym produktem w leczeniu infekcji bakteryjnych. Jest ona stosowana przez wielu pacjentów i okazała się skuteczna w leczeniu wielu chorób, także tych, na które możesz cierpieć.

Na szczęście lek ten jest ogólnodostępny w Internecie i można go bezpiecznie nabyć w naszym sklepie internetowym. Zanim złożysz zamówienie, poświęć kilka minut na zapoznanie się ze wszystkimi przydatnymi informacjami o leku Bactrim!

Gdzie w Polsce można kupić Bactrim bez recepty?

Choć dla niektórych może to być zaskoczeniem, obecnie wiele leków można zamówić na komputerze (w postaci ogólnej lub oficjalnej), a nawet w telefonie komórkowym. Nasza apteka internetowa oferuje swoje usługi w celu znalezienia substancji, których potrzebujesz do leczenia, niezależnie od tego, czy chcesz kupić autentyczny Bactrim forte online, czy jakikolwiek inny rodzaj leku.

W naszym sklepie internetowym można go znaleźć w dawce 800/160 mg, choć jest on również dostępny w dawkach 400/80 mg. Aby dowiedzieć się, ile opakowań należy zamówić, należy skontaktować się z lekarzem rodzinnym lub pracownikiem służby zdrowia, który określi czas trwania wymaganego leczenia. Należy stosować się do tych zaleceń, a jeśli pozostały jakieś tabletki, należy je przechowywać w bezpiecznym miejscu w apteczce, z dala od wilgoci, światła i źródeł ciepła.

Cena

Bactrim 960 mg cena: od € 41,33 do € 163,66.Bactrim 480 mg cena: od € 33,85 do € 101,55.

Informacje medyczne

Generyczny Bactrim jest lekiem przeciwbakteryjnym stosowanym w leczeniu szerokiej gamy zakażeń bakteryjnych. Bactrim zawiera sulfametoksazol i trimetoprim, które są dwoma różnymi rodzajami antybiotyków. Współdziałają one w zwalczaniu zakażeń wywołanych przez bakterie. Sulfametoksazol è jako sulfamid, podczas gdy trimetoprim nie jest szczególnie sklasyfikowany. Ponieważ Bactrim zawiera dwa różne antybiotyki, zwiększa skuteczność leczenia, zmniejszając jednocześnie szanse na uzyskanie oporności na te antybiotyki.

Mechanizm działania

Trimetoprim 800 i 160 mg jest dostępny w najlepszej cenie w naszej aptece internetowej. W niektórych sklepach dostępny jest także w wersji do wstrzykiwania (choć jest ona znacznie rzadziej przepisywana). Lek składa się z połączenia sulfamidu i diaminopirymidyny. Połączenie to ma korzystny wpływ na różne infekcje, choć aby można było uznać jego skuteczność, należy wziąć pod uwagę zmieniającą się wrażliwość drobnoustrojów na te antybiotyki.

Jego działanie zmniejsza wzrost bakterii poprzez hamowanie syntezy białek wrażliwych szczepów, a także kwasów nukleinowych. Ten środek bakteriobójczy może być stosowany u zwierząt, z wyjątkiem karmiących lub ciężarnych samic oraz niektórych ras, w tym pinczerów i dobermanów.

Wskazania

Generyczny lek Bactrim jest często stosowany w leczeniu zakażeń przewodu słuchowego, zakażeń dróg moczowych, innych zakażeń układu oddechowego, zakażeń jelitowych i zakażeń turystycznych.

Jak używać

Lek Bactrim è jest dostępny w postaci tabletek lub roztworu do picia. Należy go przyjmować, popijając pełną szklanką wody. W przypadku stosowania leku Bactrim w celu zwalczenia zakażenia jelitowego z objawami nudności lub wymiotów, Generic Bactrim należy przyjmować z jedzeniem lub mlekiem. Podczas przyjmowania leku Bactrim należy pić dużo wody, aby zapobiec tworzeniu się zakrzepów moczu z osadów.

Należy dokładnie przestrzegać zaleceń, ponieważ leczenie jest najskuteczniejsze, gdy lek jest obecny we krwi i stosowany we wskazanych dawkach. Generyczny lek Bactrim nie jest zalecany dla dzieci w wieku poniżej 2 miesięcy, ponieważ mogą wystąpić poważne działania niepożądane. Generyczny lek Bactrim, sulfametoksazol i trimetoprim należy stosować wyłącznie w przypadku zakażeń bakteryjnych.

Przeciwwskazania

 • Karmienie piersią
 • Uczulenie na trimetoprim i sulfametoksazol lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku
 • kobiety w ciąży
 • choroba wątroby
 • upośledzona czynność nerek.

Interakcje

Stosowanie antybiotyku BACTRIM nie jest zalecane w połączeniu z :

 • fenytoina
 • zidowudyna
 • pirymetamina
 • walfaryna.

Ciąża i laktacja

Nie zaleca się stosowania tego antybiotyku w pierwszym trymestrze ciąży. Nie wolno go stosować w okresie karmienia piersią.

Efekty uboczne

 • biegunka
 • zawroty głowy
 • owrzodzenia jamy ustnej
 • bóle głowy
 • mdłości
 • utrata apetytu
 • wymioty.